אודות 2019-03-24T15:39:11+02:00

שפיזליין הוקמה כמיזם חברתי ועסקי הנותן שרות למיזמים ועסקים בתחום המזון. אנו עובדים עם ציוד למטבחים תעשייתיים, ציוד למטבח המוסדי, ציוד למסעדות, ציוד לבתי קפה, ציוד מקצועי למטבח, לחברות קייטרינג, למלונות, לקונדיטוריות, למפעלי מזון, לאולמות אירוח וכל מקום אחר בו מותקן מטבח איכותי, עסקי או תעשייתי.

חברת “אינוקסן” הטורקית מייצרת ליין ציוד איכותי העומד בתקני ארה”ב ואירופה. חברה זו גם פועלת כיצרנית עבור מותגי על כמו אלקטרולוקס, סימנס ודומיהם. אנו בשפיזליין מתחייבים לספק לכם את כל השירותים הנדרשים בצורה הטובה ביותר.

ישנם יתרונות רבים לעבודה מול יצרנים טורקיים בהשוואה ליצרנים מהמזרח הרחוק. הקרבה הגיאוגרפית למפעלי היצרן מאפשרת ביקורים תדירים וקצרים ולפיכך גם בקרת איכות צמודה וקפדנית. זמני המשלוח קצרים והמשלוח אינו מצריך תשלום מכס. לפיכך, ניתן לבצע גם הזמנות קטנות.

כמשווקים בלעדיים של מוצרי החברה ובהיותנו המתווכים היחידים בין הקונה ליצרן, ביכולתנו לתת מענה במחיר שפוי והוגן לכל הזמנה. אנו נעזור לכם להתאים את ההזמנה לתקציב העסק מבלי לוותר על תו האיכות.

ניתן להשיג אצלנו פתרונות בהזמנה אישית המותאמים לצרכיכם באופן אופטימלי. אנו נבחן את התנאים בבית עסקכם ונבצע את המדידות הדרושות כדי ליצור עבורכם את הפתרון העונה לדרישות סביבת עבודתכם בצורה הטובה ביותר.

שפיזליין” הוא בית חם לכל אדריכל מטבחים ולכל בעל עסק המבקש לשדרג את המטבח המוסדי שבבעלות עסקו.

במשרדי “שפיזליין” תוכלו למצוא 2 מטבחים פעילים להסעדת עד 80 איש, המצוידים בכל הדרוש לבישול ואפייה. כל הציוד במטבחים אלו הינו על טהרת מוצרי “אינוקסן”, ובאפשרות הלקוח לבדוק ולהתרשם בזמן אמת מכל ציוד הבישול, האפייה והקירור. בנוסף למטבחים הפעילים, יש לנו גם אולם תצוגה מרשים בקומה העליונה.

שפיז ציוד למטבחים בע”מ

מי אנחנו?

לנגסנר שמואל – מנכ”ל, בעל ניסיון עשיר במטבח המוסדי ובעלים של “שפיז אקדמיה קולינארית” – מרכז לסדנאות וקורסי אפייה ובישול מהמשוכללים בארץ.
מודיאנו שלמה – מהנדס, איש מדיה ומכירות.
הרמן גבי – מכירות למגזר מוסדי.

ביכולתנו לנהל תקשורת ישירה וברורה מול היצרן מאחר ושלמה ושמי הם דוברי טורקית ברמת שפת אם.

אודות משרדנו

מיקום: רחוב ז’בוטינסקי 83, פתח תקווה
במשרדנו תמצאו אולם תצוגה המתפרש על שתי קומות:
בקומת הכניסה – תצוגה פעילה של כל המוצרים להדגמה ולבדיקה בזמן אמת.
בקומה העליונה -משרדים ואולם תצוגה מרהיב.